Oferta pracy – Pracownik ds. rozliczania mediów

Spółdzielnia Mieszkaniowa w Świdniku poszukuje osoby na stanowisko:

Pracownik ds. rozliczania mediów

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie ekonomiczne
  • doświadczenie zawodowe minimum 2 lata na podobnym stanowisku

Mile widziane:

  • dobra znajomość zagadnień dotyczących gospodarowania lokalami mieszkalnymi oraz znajomość obowiązujących aktów prawnych w tym prawa miejscowego, w szczególności obejmujących rozliczanie mediów
  • umiejętność formułowania wniosków i sporządzania pism
  • dobra obsługa MS Office (WORD, EXCEL)
  • dokładność w realizacji powierzonych zadań

Opis stanowiska:

  • prowadzenie spraw związanych z rozliczaniem mediów w budynkach i lokalach zarządzanych przez Spółdzielnię
  • przeprowadzanie wizji w terenie
  • nadzór nad firmami zewnętrznymi realizującymi usługi w zakresie obsługi urządzeń pomiarowych
  • sporządzanie zawiadomień, korespondencji do najemców, udzielanie wyjaśnień
  • przygotowywanie danych, sprawozdań i informacji na potrzeby innych komórek organizacyjnych
  • kontrola prawidłowości prowadzonych rozliczeń
  • ewidencjonowanie danych w systemie Unisoft
  • bezpośrednia obsługa klientów
  • prowadzenie i aktualizacja teczek lokali oraz archiwizacja dokumentacji

Oferujemy:

  • ciekawą i odpowiedzialną pracę
  • wsparcie przełożonego, zespołu i dobrą atmosferę pracy
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę – pełny etat

CV wraz z listem motywacyjnym prosimy przesłać na adres e-mail: sekretariat@smswidnik.pl  lub złożyć w siedzibie Spółdzielni Mieszkaniowej w Świdniku, Aleja Armii Krajowej 1 w terminie do dn. 30.11.2021 r. W tytule e-maila prosimy wpisać nazwę stanowiska.

Aplikacja powinna zawierać klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Secured By miniOrange