Oferta pracy – Księgowa

Spółdzielnia Mieszkaniowa w Świdniku poszukuję osoby na stanowisko:

KSIĘGOWEJ

MIEJSCE PRACY: Świdnik

OPIS STANOWISKA:

  • Bieżąca weryfikacja, dekretacja i księgowanie dokumentów w systemie finansowo-księgowym
  • Analiza oraz uzgadnianie kont księgowych
  • Przygotowywanie danych księgowych do sporządzania deklaracji podatkowych i sprawozdań finansowych
  • Sporządzanie sprawozdań GUS
  • Monitorowanie należności
  • Rozliczanie faktoringu
  • Kontrola i rozliczanie kont rachunkowych
  • Rozliczanie podatku VAT
  • Obsługa systemów bankowych oraz wprowadzanie i rozliczanie wyciągów bankowych do systemu
  • Inne prace księgowe, zlecone przez bezpośredniego przełożonego

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane finansowe, ekonomiczne, rachunkowość
  • Praktyczna znajomość ustaw o podatku dochodowym od osób prawnych, podatku VAT oraz ustawy o rachunkowości
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Dobra znajomość obsługi pakietu MS Office-Word i Excel
  • Wysoki poziom samodzielności i umiejętności organizacji pracy własnej
  • Sumienność i dokładność

DODATKOWYM ATUTEM BĘDZIE:

  • Sporządzanie deklaracji VAT
  • Znajomość programu księgowego UNISOFT

OFERUJEMY:

  • Umowę o pracę
  • Przejrzyste warunki zatrudnienia

Prosimy o umieszczenie zgody na przetwarzanie danych: zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

Secured By miniOrange