Oferta pracy – Kadrowa

Spółdzielnia Mieszkaniowa w Świdniku poszukuję osoby na stanowisko:

KADROWEJ

MIEJSCE PRACY: Świdnik

OPIS STANOWISKA:

  • Prowadzenie Kadr i Płac
  • Realizacja polityki kadrowo-płacowej
  • Kompleksowa koordynacja obsługi kadrowo-płacowej pracowników
  • Prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej
  • Realizacja zadań związanych z ubezpieczeniem społecznym, zdrowotnym i obsługą Pracowniczych Planów Kapitałowych
  • Sporządzanie analiz i sprawozdań kadrowo-płacowych
  • Opracowywanie projektów zarządzeń, regulaminów oraz instrukcji dotyczących spraw kadrowych i ich aktualizacja
  • Organizacja pracy i nadzór nad prawidłową realizacją zadań jednostki
  • Ścisła współpraca z Zarządem w zakresie wdrażania polityki kadrowej i rozwoju kadry
  • Kontrola i rozliczanie kont rozrachunkowych/zakres płac

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe z zakresu prawa/prawa pracy
  • Znajomość przepisów z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, zobowiązań publiczno-prawnych, ustawy o podatku dochodowym, przepisów RODO
  • Znajomość oprogramowania programów kadrowo-płacowych
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Wysoka etyka zawodowa połączona z fachową wiedzą i doświadczeniem
  • Dobra znajomość pakietu MS Office-Word i Excel

DODATKOWYM ATUTEM BĘDZIE:

  • Znajomość systemu UNISOFT

OFERUJEMY:

  • Umowę o pracę
  • Przejrzyste warunki zatrudnienia

Prosimy o umieszczenie zgody na przetwarzanie danych: zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

Secured By miniOrange