Oferta pracy – Inspektor techniczny

Spółdzielnia Mieszkaniowa w Świdniku poszukuje osoby na stanowisko:

Inspektor techniczny

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne, średnie techniczno – budowlane
  • Uprawnienia budowlane o specjalności ogólnobudowlanej
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość prawa budowlanego, ustaw, rozporządzeń związanych z utrzymaniem stanu technicznego obiektów budowlanych.
  • Dobra znajomość MS Office.
  • Wysoki poziom kultury osobistej
  • Odpowiedzialność, dokładność, dobra organizacja pracy własnej

Obowiązki:

  • Uczestniczenie w przeglądach:

budynków, placów zabaw, pawilonów użytkowych, garaży- sporządzanie protokołów

  • Udział w przetargach i negocjacjach cenowych z obcymi wykonawcami – sporządzanie protokołów.
  • Nadzorowanie prac remontowych i usług zleconych obcym wykonawcom, uczestniczenie  w odbiorach robót i sprawdzanie faktur za roboty remontowe i usługi.
  • Prowadzanie książek obiektów budowlanych.
  • Prowadzenie rejestru zatrzymanych kaucji gwarancyjnych i przeprowadzanie procedury ich zwalniania, w zakresie nadzorowanych prac remontowych.
  • Wykonywanie przeglądów mieszkań, lokali użytkowych i innych oraz sporządzanie protokołów.
  • Przygotowywanie protokołów o konieczności usunięcia awarii.
  • Uczestniczenie w sporządzaniu rocznych planów remontów – wykonywanie przedmiarów robót i kosztorysów.
  • Wydawanie warunków technicznych na wymianę stolarki okiennej w mieszkaniu, kwalifikowanie okien, naliczanie zwrotów, prowadzenie ewidencji w tym zakresie.
  • Uczestniczenie w przekazywaniu mieszkań nowym użytkownikom

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę – pełny etat
  • Dobrą atmosferę pracy
  • Wsparcie przełożonych

CV wraz z listem motywacyjnym prosimy przesłać na adres e-mail: sekretariat@smswidnik.pl ,  w terminie do dn. 18.02.2022 r. ,w tytule e-maila prosimy wpisać nazwę stanowiska.

Aplikacja powinna zawierać klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Secured By miniOrange